M. Gabbertas | | Typing Pool Supervisor |
Mr Gaches | | Apprentice - WP&P |
Neville B. Gaches | | Sheet Metal Worker |
Alfred Gage | | Field Engineering |
Philip Gage | | Production Engineer |
Kevin A. Gale | | General Machinist |
Norman A. Gale | | Crane Driver |
Thomas A. Gale | | Groundsman |
Tom Gale | | Gardener |
Anthony J. Gallagher | | Labourer |
Michael J. Gallagher | | Apprentice |
E Gall | | Temp. Rapid Operator/DO |
Jeffrey T. Gallogly | | Fitter |
Alec J. Galloway | | Section Leader - Chemical |
Peter Galloway | | Field Engineering |
Rod C. Gall | | Financial Controller |
K.W. Galvin | | Project Engineer |
Janet Gamble | | Executive Secretary/Administration |
L.J. Game | | Clerk Typist/PMC Safety |
James A. Ganley | | Field Engineering |
Ian J. Ganney | | |
Mr Garbutt | | Vertical Lathe - Willesden |
Mrs Garbutt | | Fitting Shop - WW2 |
Alex Garbutt | | Vertical Borer |
A.W. Garbutt | | Marker-off |
Terry D. Garbutt | | Marker-Off |
John E. Gardam | | Chief Engineer |
Andrew M. Gardiner | | Fitter |
G.W. Gardiner | | Postal |
John.L. Gardiner | | Horizontal Borer |
L.G. Gardiner | | Oven Shop |
Mr Gardner | | Tube Bender - WP&P |
Mr Gardner | | Apprentice WP&P |
Albert E. Gardner | | Tape Driller |
G. Gardner | | Labourer - WP&P |
John A.E. Gardner | | Fitter |
Paul M. Gardner | | Electronics Electrician |
S.M. Gardner | | D/O |
W. Gardner | | Apprentice |
W.T. Gardner | | Foundry |
Anthony W. Garfield | | Apprentice |
Les Garfield | | Maintenance Department Foreman |
Patrick "Paddy" I. Garfield | | Senior Project Engineer |
S.M. Garford (nee Weston) | | Reprographic |
Albert G. Garford | | Driver |
Geoffrey S. Garford | | Fitter |
Joseph A. Garford | | Sheet Metal Worker |
Simon J. Garland | | Senior Control Systems Engineer |
John G. Garman | | Fitter |
Adrian N. Garner | | Small Components Cell |
Albert A. Garner | | Fitting Shop Inspection |
A.R. Garner | | Horizontal Borer |
Edward Garner | | Miller |
F.A. Garner | | Mineral Processing Division |
H. Thomas C. Garner | | Draughtsman |
Jim H. Garner | | Fitter - Willesden |
Mark I. Garner | | Sheet Metal Worker |
Paul M. Garner | | Millwright |
P. Garner | | WP&P |
S.W. Garner | | Fitter |
R.G. Garnett | | Apprentice |
Peter A. Garrard | | Sales Engineer - Biscuit |
Harold Garrett | | Fitter |
H. Garrett | | Experimental |
R. Garrett | | Turner |
Arthur C. Garrod | | Fitter |
Janice Garrod | | Correspondent - Spares |
F.J. Garton | | Plater's Mate |
John A.R. Garvey | | Production Engineer |
Eric C. Garvin | | Senior Storeman |
J.H. Gascoigne (nee Wells) | | Clerk/Bakery Sales |
Ian Gascoigne | | Production Electrician |
Michael J. Gascoigne | | Charge-Hand - Printing Fitting Shop |
Frederick W. Gascoyne | | Sub-Contracts |
Robert F. Gascoyne | | Production Engineer |
R. Gascoyne | | Clerk Typist/BCS New Project |
Michael E. Gash | | Disc Cell Tool Setter |
K.M. Gasparro | | Admin Assistant/PMC Stores |
Peter C. Gasparro | | Computer Operator |
Kevin R. Gasston | | Electrical Draughtsman |
Robert Gatehouse | | Field Engineering |
J.A. Gates | | Clerk |
R.A. Gates | | Grinder |
David A. Gathercole | | Fitter |
Pat Gavin (nee Hardiment) | | CPO/Subcontract Department |
Hugh Gavin | | Maintenance |
Miss Margaret Gavin | | Wages/Drawing Office Archives/Foundry Laboratory |
Queenie Gavin | | Welder/Crane Driver - WW2 |
Stuart A. Gavin | | Fitting Shop |
Derek K. Gay | | Fitter |
Matthew P. Geake | | Engineering Graduate |
J.W. Geary | | Field Engineering |
M. Geary | | WP&P |
Andy D. Gedge | | Electrical Engineer |
A.R. Gedney | | Horizontal Borer |
David S. Gee | | Apprentice |
H.F. Gee | | Electrician |
K. Gee | | Special Projects |
K.P. Gee | | Attendant/Canteen |
Lawrence H. Gee | | Plater |
R. Geeson | | C+C Correspondent |
Anthony E. Gellard | | Fitter |
Miss S.E. Gelthorpe | | Junior |
Charlie D. Genever | | Sheet Metal Worker |
Malcolm .J. Genever | | Patternmaker |
Ian J.E. Gent | | Business Studies Student |
Guiseppe Gentile | | Fettler |
Vincenzo Gentile | | Labourer |
Kessel W. Gent | | Field Engineering |
Ronald Gent | | Chief Cashier |
C.S. George | | Personnel Assistant |
David Norman George | | Turner |
Maurice George | | Heating Mechanic |
Neil R. George | | Accounts Trainee |
Peter H. George | | Test Engineer |
Barry Germany | | Field Engineering |
Keith Gerrard | | Personnel Manager |
Miss L.K. Ghiterek | | Trainee Secretary |
Flav Giaffreda | | Small Components Cell |
C.L. Giannattasio (nee Bennett) | | Operator/Reprographic |
Massimo Giannuzzi | | Graduate Trainee |
L.J. Mark Gibbard | | Personnel Manager |
A.A. Gibbons | | Materials Handler |
Sydney E. Gibbons | | Labourer |
William Gibbon | | Field Engineering |
Fred J. Gibbs | | Senior Project Engineer |
G.T. Gibbs | | Clerk/Reprographic |
J.E. Gibbs | | Fitting Shop |
Len Gibbs | | Electrician |
L.C. Gibbs | | Student Apprentice |
Stan Gibbs | | CPO |
Stanley B. Gibbs | | Electrician |
S.B. Gibbs | | Fitting Shop |
L.A. Giblin (nee Birch) | | Clerk/Production Control |
Steve P.A. Giblin | | Material Controller |
J.E. Gibson (nee Mann) | | Cost Clerk/Bakery Accounts |
V.J. Gibson (nee Younghusband) | | Accounts |
B.J. Gibson | | Chief Inspector |
D. Gibson | | Progress Controller |
John T. Gibson | | Fettler |
K. Gibson | | Sub-Contract |
Rex Gibson | | Business Development Manager |
U.I. Gibson | | Senior Secretary/PMC Management |
M.I. Giffen (nee Fox) | | Drawing Office |
S.J. Giffen (nee Hazel) | | Typist |
Frank Gifford | | WP&P |
W. Stanley Gifford | | Inspector |
Alan Gilbert | | Clerk - Cost Office |
Alf R. Gilbert | | CCS Technical |
Andrew P. Gilbert | | Fitter |
David E. Gilbert | | Contracts Controller |
George Gilbert | | Apprentice |
H. Gilbert | | WP&P |
Ian Gilbert | | Chairman |
James Gilbert | | Labourer |
John E. Gilbert | | D/O |
Karl S Gilbert | | Pattern Maker |
Kelvin Gilbert | | Plater |
Ms Marlene Gilbert | | |
Oliver R. Gilbert | | Accounts/Computer Programmer |
Thomas R. Gilbert | | Slinger |
Brian Gilbey | | Electrician, Bretton |
Charles Gilbey | | Apprentice School |
John Gilbey | | Systems Engineer |
L.E. Gilbey | | |
C.B. Gilby | | Personnel |
Brian A.J. Gildea | | Crane Driver |
P.W. Gildon | | Student Apprentice |
Mick Gilgan | | Stores |
T.Z. Gilgan | | Operational Planning |
Frederick W. Gilkes | | Draughtsman |
Peter Gilks | | Electronics Service Engineer |
S.G. Gill (nee Smith) | | Secretary/Printing |
C.S. Gillaln (nee Carter) | | Operator/Reprographic |
Shirley Gillard | | Toolroom Office |
Donald Gill | | Bakery Sales |
Crawford Gilles | | Fitter |
J.M. Gillett | | Temp. Compt Operator, part time/Wages |
W. Gillison | | WP&P |
J.A.W. Gill | | Manager - Chemical & Rubber |
K. Gill | | Small Components Cell |
M.B. Gill | | Fitter |
M.F. Gill | | Copy Typist |
Neil Gill | | Fitter |
Waldron Gill | | Chemical |
Christopher W. Gilmore | | Field Engineering |
Bernard Gilpin | | Bakery Sales |
Sir Edmund H. Gilpin | | Director |
Joseph Gilroy | | Plater's Mate |
Harry Gilson | | Polisher |
Harry Giltrap | | Publicity |
Derek W. Ginn | | Turner |
J.V. Ginn | | Clerk/Typist |
Michael Ginsburg | | Biscuit Sales |
Michael J. Ginty | | Production Electrician |
Paul A. Ginty | | Paint Shop |
M. Giordano | | Data Entry Clerk/PMC Computer |
O.J. Gipson | | Storeman |
F.S. Girling | | Fitter |
Richard J. Girling | | Senior Technical Sales Rep. |
Nicholas J.W. Gisborne | | Central Manufacturing S/S |
Alan P. Gladden | | Gearcutter |
James R.M. Glasse | | Marketing Assistant |
Sybil D. Glaysher | | Wire Band M/c - WW2 |
Colin J. Glazebrook | | Senior Service Engineer |
G.R. Glenn | | Plater |
P.J. Glenn | | Fitter |
Karen M. Glensmark (nee Richardson) | | Contracts Controller |
Peter Glensmark | | Sales Representative |
T.S. Glen | | Fitter |
Edith Glithero | | Machine Shop - WW2 |
Reginald K Glithero | | Chargehand Electrician |
Paul A. Glitherow | | Fitter |
Ulrich M.P. Gloede | | Technical Sales Rep. |
George Gloster | | Materials Handler |
Lennon L. Gloster | | Fitter |
Andrew B. Glover | | Apprentice |
Miss G.V. Glover | | Wages |
G.V. Glover | | Ex-Home Shipping Controller/Works Spares |
Miss J. Glover | | Operator/Reprographic |
Robert W. Glover | | Fitter |
Keith C. Glozier | | Trainee Computer Analyst |
Arthur W. Goddard | | Toolmaker |
L.R. Goddard | | Fitter |
Kevin R. Godden | | Fitter |
Ms Noreen Godden | | Canteen |
Miss G.E. Godfrey | | Asst Correspondent/Foundry Div. (Sales) |
P.K. Goeritz | | Plater |
Adrian B. Golby | | Contracts Manager |
J.M. Goldbloom | | Apprentice |
T.A. Golden | | Secretary/Sub-Contracts |
J.A. Golds (nee Hodskinson) | | Senior Secretary to S.C.Hargreaves/BPH Group Finance |
Miss F.E. Gooch | | DO/Tracing Section |
J. Goodacre (nee Mason) | | Clerk Typist/Works (Spares) |
Chris Goodacre | | Special Projects |
Colin Goodacre | | Fitter |
Roger D. Goodacre | | Senior Contract Engineer |
Colin V. Goodall | | Design Engineer |
Ernie Goodall | | Drawing Office Archives |
Keith W. Goodall | | Small Components Cell |
R.J. Goode | | Timekeeping |
Barry G. Goodey | | Materials Handler |
M.E. Goodey | | DO Archives |
J.W. Goodfellow | | Ratefixing |
Eric Goodge | | Apprentice |
M.J. Gooding | | Gearcutter |
B.V. Goodley | | Temp. Clerk, part time/DO Archives |
Eric H. Goodley | | Coppersmith |
S.J. Goodley | | Machine Operator/Nat. Acc. Machines |
Robert D. Goodliffe | | Fitter |
Alfred B. Goodman | | Field Engineering |
Ms Celia Goodman | | Turret Operator - WW2 |
D.J. Goodman | | Fitter |
E.W. Goodman | | Foundry |
G.B. Goodman | | Foundry |
H. Goodman | | Clerk |
Michael D. Goodman | | Horizontal Borer |
Ms Phylis Goodman | | Welder - WW2 |
Thomas J. Goodman | | Draughtsman - Bakery |
Kenneth D. Goodrich | | Blacksmith |
Steve Goodrich | | Commissioning Engineer |
Robert Goodrum | | Fitter |
Christopher W. Goodson | | Miller |
Kenneth W. Goodson | | Labourer |
Paul C. Goodson | | Plater |
A. Goodwin | | WP&P |
Bill Goodwin | | Planning and Ratefixing |
Gavin J. Goodwin | | Apprentice - Lathes |
Glyn B. Goodwin | | Plater |
John E. Goodwin | | D/O Section Leader - Biscuit |
J.S. Goodwin | | Sales Correspondent |
Martin Goodwin | | Plant Office |
Neil A. Goodwin | | Patternmaker |
N. Goodwin | | Foundry |
Patrick M. Goodwin | | Turret Setter |
Percy Goodwin | | Cutter Shop |
Roger D.E. Goodwin | | Computer Operator |
S.R. Goodwin | | Plate Shop Office |
William C. Goodwin | | Progress Controller |
William V. Goodwin | | Turret Operator |
Y.N. Goodwin | | Temp. Clerk, part time |
David Googh | | Asst Mech Engineer |
M.R. Goose | | Temp. Clerk, part time |
Stephen J. Goose | | Miller |
Martin J. Gordon-Kerr | | Student Apprentice |
Alan Gordon | | Field Engineer |
A. Gordon | | Postal Dept |
J.H. Gordon | | Welder |
L.E. Gordon | | Temp. part time/Print Room |
L.J. Gordon | | Blacksmith |
Miss P.P. Gordon | | Shipping Typist/Shipping |
C.W. Goreham | | Field Engineering |
Neil R. Gore | | CCS Technical |
Robert J. "Bob" Gore | | Manufacturing Director |
George H.T. Gorham | | Accounts |
M.L. Gosling | | Draughtsman |
Frank Goslow | | Machine Shop Beltman |
Milorad Gostic | | Turner |
Adrian Gotobed | | Apprentice, Light Lathes |
E.K. Goulding | | Clerk/Foundry |
F. Goulding | | WP&P |
A.E. Goulty (nee Brady) | | Data Punch Operator/Prod. Engineering |
R.P. "Bob" Goulty | | N/C Programmer |
S.E. Gourley | | Head Cook/Catering |
Peter J. Gout | | Fork Lift Driver |
Colin A. Gowler | | Apprentice |
Vincent J. Gowler | | Student Training Engineer |
Miss C. Goy | | CPO |
Bill (Dacca) Graham | | Foundry |
B.M. Graham | | Storekeeper |
C.J. Graham | | Operator/Lithographic |
Donald G. Graham | | Estimating |
F.P. Graham | | Miller |
Florence Graham | | Comptometer Operator |
James T. Graham | | Service Engineer |
Keith N. Graham | | Baked Products Marketing |
Ron Graham | | Fitter |
Stanley Graham | | Chief Product Engineer - Biscuit |
William K. Graham | | Sales Rep |
W. Graham | | Welder |
Stephen Grainger | | Fitting Shop Foreman |
Angelo Grammatica | | Slinger |
Giovanni Grammatica | | Electrical Engineer |
Clive Grammer | | Moulder |
Margaret Grammer | | Drawing Office Archives |
Mark Grammer | | Fettler - WP&P |
M.E. Grammer | | Reprographic |
Bernard Granger | | Labourer |
Miss J. Granger | | Attendant/Canteen |
P.P. Granger | | Printing Division |
Robert W. Granger | | Labourer/General Stores |
S. Granger | | Fitter |
Michael J. Grannell | | Material Handler/M/c Shop |
Allan M. Grant | | Electrical Draughtsman |
George Grantham | | Fitter |
James A.F. Grant | | Plano--Miller |
Martin G. Grant | | Driller |
Robert L. Grant | | Student Apprentice |
R.W. Grant | | Apprentice |
Stephen J. Grant | | Transport Driver |
William C. Grant | | Student Apprentice |
Yvonne N. Grant | | Purchasing Clerk |
Brian W. Gratton | | Fitter |
Gaspare Gravanti | | Rough Painter/Spares |
Timothy Graves | | Apprentice |
Alan Gray | | Deburring Fitter |
Arthur T. Gray | | Foundry |
A. Gray | | Fitter |
Brian Gray | | Export & Home Shipping Controller |
Cameron W. Gray | | Driller |
Colin G. Gray | | Clerk/Spares |
David P. Gray | | Fitter |
Miss Denise Gray | | Typist |
G. Gray | | Industrial Designer |
G. Gray | | WP&P |
Henry W. Gray | | Crane Driver/M/c Shop |
Hilliard D. Gray | | Accounts |
John C. Gray | | Postman |
Peter E. Gray | | Turret Setter |
Ralph Gray | | Blacksmith |
Richard P. Gray | | Plater |
Robert Gray | | Asst Standards Engineer |
Stephen V. Gray | | Systems Analyst |
Steven . Gray | | Progress Asst/Bisc Service Office |
Stuart A. Gray | | Graduate Trainee/Commercial Sales |
S.M. Gray | | Technician/Kyoto Project |
Thomas A. Gray | | Paint Shop |
W. "Bill" Gray | | Accounts |
Colin .A. Greatrex | | Senior Design Engineer |
A.W. Greaves | | Clerk Typist/PMC PED |
William Greaves | | Labourer |
GM.E. Green (nee Bingham) | | |
D.E. Green (nee King) | | Sales Secretary/Bisc. Div. (Sales) |
Kevin M. Greenacre | | Fitter |
Albert E. Green | | Labourer |
A. Green | | WP&P |
Shaun Greenbank | | Accountant |
Bob Green | | Fitting Shop Slinger |
Brenda Green | | Personnel Department |
B.L. Green | | Personnel |
David E. Green | | Financial Accountant |
David R. Green | | Fabrication |
D. Green | | Driller |
E.H. Green | | Security |
George W. Green | | Horizontal Borer |
Gerald G. Green | | Field Engineering |
David W. Greenhalgh | | Field Engineering |
John Greenhalgh | | Field Engineering |
Roy W. Greenhalgh | | Field Engineering |
Herbert J. "Bob" Green | | Slinger |
John F. Green | | |
Jonathan P. Green | | Labourer/Central Maintenance |
J.W. Green | | Machine Shop |
Keith Green | | Maintenance Mate |
Keith A. Green | | |
Kenneth Green | | Patternmaker |
Miss Edna Greenland | | Assistant Secretary/Secretariat |
Lennard Green | | Field Engineering |
Mark I. Green | | Apprentice |
Michael Green | | Master Scheduler/Production Control |
M. Green | | Production Control |
Neil Green | | Miller |
Neil Green | | Grinder |
Nicholas J. Green | | Mechanical Design Engineer |
Nipper Green | | Machine Shop |
N.J. Green | | Design Engineer |
N.P. Green | | Turner/Grinder |
Paul Green | | Production Engineer |
Robert G. Green | | Cost Office |
Miss R. Green | | Vacation Student/Canteen |
David V. Greensmith | | Furnace Operator/Heat Treatment |
Nigel T. Greensmith | | Apprentice Electrician |
Stanley R. Green | | Pre-Apprentice |
S.W. Green | | Plater |
C. Greenwood | | WP&P |
John A. Greenwood | | Press Engineer |
Keith A. Greenwood | | Technical Estimator |
K. Greenwood | | Field Engineering |
Miss K.H. Greenwood | | Assistant/Biscuit DO |
Paul A. Greenwood | | Field Engineer |
Roy Greenwood | | C&C Sales |
S.M. Greenwood | | Senior Secretary/CCS (Sales) |
W.J. Green | | Tool Room |
Z Greeves | | Administration Clerk/PMC Bretton Electronics |
Doug Gregg | | Clerk |
David G. Gregory | | Electrician |
Michael A. Gregory | | Fitter |
Clarence "Harry" Greig | | Fitter |
Terence S. Gren | | Staff Mechanic/Printing |
J.R. Gresham | | Turner |
Marshall Grey | | Student Apprentice |
Giustino Grieco | | Chargeman, Glazier/Maintenance |
Gwilym T.L. Grieve | | Millwright/Maintenance |
D. Grieveson | | Draughtsman |
Miss V. Grieveson | | Attendant/Canteen |
Roland Griffen | | Fitter |
Andrew W. Griffin | | Turner, M/c Shop |
Arthur Griffin | | Machine Shop |
Miss A. Griffin | | Secretary-Personnel |
A.E. Griffin | | Fitting Shop |
Derek K. Griffin | | Computer Programmer |
D.F. Griffin | | Apprentice |
Fred E. Griffin | | Sergeant - Security |
Gareth M. Griffin | | Staff Electrician/Bakery FE |
G. Griffin | | Service Engineer |
John Griffin | | Machine Shop |
John "Tiger" Griffin | | Plater |
J.D. Griffin | | Data Punch Operator/Computer |
Miss M.E. Griffin | | Clerk/Wages |
Nigel S. Griffin | | CCS Assembly |
P.D. Griffin | | Heating Mechanic |
Richard D. "Dick" Griffin | | Biscuit D/O |
Roland Griffin | | Working Chargeman Fitter/Printing |
R. Griffin | | Assembly Chargehand |
R.J. Griffin | | Crane Driver |
Miss Shirley Griffin | | CPO |
Stella Griffin | | CPO |
Richard J. Griffith | | Crane Driver |
Richard Griffiths | | Maintenance Fitter |
Robert E. Griffiths | | Graduate Training Manager |
Dennis W. Griggs | | Miller |
Geoffrey W. Griggs | | Sports Club Steward |
K. Griggs | | Plater |
Robert H. Griggs | | Chauffeur |
R.W. Griggs | | Foundry |
S. Griggs | | Reprographic |
Steven Grigg | | Fitter |
Steven A. Grigg | | Apprentice Fitter |
N.A. Grimes | | Escalators |
Brenda Grimwood | | Receptionist/Security |
J.A. Grimwood | | Apprentice |
Neville Grimwood | | Club House Steward |
N.H. Grimwood | | Apprentice |
B.C. Gripton | | Temp. Clerk, part time |
G. Gripton | | Foundry - WP&P |
John Gripton | | Turret Setter |
John Gripton | | Directors Garage |
J.R. Gripton | | Apprentice School |
N.H. Gripton | | Miller |
William E. Gripton | | Machine Shop |
? Gripton | | Overall Service |
Peter Grist | | Laundry Sales |
John Gritt | | Security Sergeant |
S.L. Groom (nee Coltman) | | Clerk |
Albert L. Groom | | Machine Shop |
A. Groom | | Foundry |
A.E. Groom | | Crane Driver |
W. Groome | | WP&P |
Michael Groom | | Turner |
Jan Gross | | Painter |
Daniel C. Grottick | | Student Apprentice |
D.P. Grout | | Temp. Clerk, part time |
Miss Edna Grout | | Secretary to G.D.Wilson |
G.E. Grout | | Apprentice |
T. Groves (nee Stokes) | | Sales Ledger Clerk/Accounts |
William Groves | | Field Engineering |
Alan J. Grubb | | Material Handler/M/c Shop |
Kenneth W. Grubb | | Pattern Shop |
Ernie Grunow (Senior) | | Sheet Metal Worker - Willesden |
Ernest F. Grunow | | Ratefixer |
E.H. Grunow | | Sheet Metal Shop |
Jim Grunow | | Draughtsman |
Michael E. Grunow | | Apprentice |
Miss M.C. Guarnaccia | | Data Punch Operator/Computer |
John Guerin | | Turner/Turrets |
R.E. Guest (nee Maurer) | | Clerk/Final Accounts (Financial Analysis) |
Edward G. Guill | | Field Engineering |
M.J. Guitierrez | | Apprentice |
Miss C.A. Gullick | | |
George Gummer | | Sports Club (Steward) |
Denise M. Gunn (nee Fox) | | Secretary/BP Holdings |
Miss B.J. Gunn | | Graduate Engineer/PMC Control Systems Design |
David Gunn | | Fitting Shop |
John P. Gunning | | Fitter |
William J. Gunn | | Fitter |
David Gunston | | Burners |
J.B. "Barry" Gunton | | C+C Sales Correspondent |
Al R. Gurney | | Progress Control |
J.W. Gurney | | General Office WP&P |
John P. Guscott | | Apprentice |
P.J. Guscott | | Photographer |
Michael Gutierrez | | Fitter, LJH |
C Gutteridge (nee Yearsley) | | Clerk |
Bill Gutteridge | | Sports Club Steward |
David J. Gutteridge | | Fitter |
Miss E. Gutteridge | | Comptometers |
Jean Gutteridge | | Drawing Office/Sports Club Stewardess |
John F.C. Gutteridge | | Turret Setter |
Jonathan M.B. Guttman | | Student Apprentice |
Doreen E. Gynn | | Medical Department - Sister |
Robert A. Gynn | | Storeman |
All content © the Website Authors unless stated otherwise.